Slide اجاق گاز تکنوهاوس

اجاق گاز فردار تکنوهاوس

 

اجاق گاز یکی از پر استفاده‌ترین لوازم خانگی است. پخت و پز یکی از کارهایی است که خانه‌داران روزی چندبار آن را انجام می‌دهند. بی‌شک هر چه وسایل مورد استفاده در آشپزخانه بهتر و پیشرفته‌تر باشد آشپزی  نیز راحتتر شده و غذاها خوشمزه‌تر می‌شود. اجاق گازهای فردار تکنوهاوس بیشترین امکانات را برای آشپزی در اختیار شما می‌گذارد. مدل‌های TS9022FF و TS6012F اجاق گاز فردار تکنوهاوس دارای ۲ فر مجزای برق و گاز هستند و این یعنی اینکه شما بتوانید بهترین گزینه را برای پخت انتخاب کنید. به طور مثال شما می‌توانید از فر گازی برای پخت مرغ، گوشت و ماهی استفاده کنید و برای پخت کیک و شیرینی از فر برقی بطور همزمان استفاده کنید.

برخی از قابلیتهای اجاق‌ گازهای تکنوهاوس

 

شلف تلسکوپی

شلف با ریل تلسکوپی (Shelf with Telescopic Racks)

با استفاده از ریل تلسکوپی خارج کردن غذا از فر و قرار دادن آن در داخل فر آسان تر می شود. دستان شما کمترین تماس را با فضای داخلی فر خواهد داشت.

فن-کانوکشون

فن کانــوکشن (Convection Fan)

 

برای یکنواخت‌سازی دمای داخل دستگاه از فن کانوکشن استفاده می‌شود. همچنین این آپشن باعث کاهش رطوبت دمای داخل فر می شود که لایه بیرونی غذا ها را ترد می‌کند و داخل آن را نرم نگه می‌دارد. با فن کانوکشن کیفیت و یکنواختی پخت غذا بیشتر می‌شود.

شعله زماندار

شعله زمان دار (Time Flame)

شما می توانید برای تنظیم زمان پخت بصورت خودکار از شعله زماندار استفاده کنید. پس از طی زمان تنظیم شده، شعله خاموش می‌شود.

ترموکوپل

فول ترموکوپل (Full Thermocouple)

 

سطوح داخلی آون توستر و فر ایستاده تکنوهاوس با لعاب آسان تمیز شونده پوشش داده شده است که باعث می شود، نظافت بسیار آسانتری داشته باشند. شما می توانید حتی بدون استفاده از مواد شوینده و با استفاده از پارچه‌ای مرطوب به راحتی نظافت داخل دستگاه را انجام دهید. چربی و تکه‌های غذا به شرطی که زمان زیادی نگذشته باشد، به آسانی و سادگی تمیز می‌شوند

اجاق گاز تکنوهاوس مدل TS-6012F

اجاق گاز تکنوهاوس مدل TS-6012F اجاق گاز تکنوهاوس مدل TS-6012F این اجاق گاز دوفر یکی از زیباترین و کار آمدترین

اجاق گاز تکنوهاوس مدل TS-9015

اجاق گاز تکنوهاوس مدل TS-9015 اجاق گاز تکنوهاوس مدل TS-9015 این اجاق گاز دوفر یکی از زیباترین و کار آمدترین

اجاق گاز تکنوهاوس مدل TS-9022FF

اجاق گاز تکنوهاوس مدل TS-9022FF اجاق گاز تکنوهاوس مدل TS-9022FF این اجاق گاز دوفر یکی از زیباترین و کار آمدترین

اجاق گاز تکنوهاوس مدل TSE-5015FF

اجاق گاز تکنوهاوس مدل TSE-5015FF اجاق گاز تکنوهاوس مدل TSE-5015FF این اجاق گاز دوفر یکی از زیباترین و کار آمدترین