Slide آون توستر تکنوهاوس

آون توستر و فر ایستاده (رومیزی) تکنوهاوس

فر ایستاده (رومیزی) و آون توسترهای تکنوهاوس برای آشپزخانه‌های کوچک و متوسط و محل کار طراحی شده است تا شما بتوانید بهترین گزینه را با توجه به شرایط خودتان انتخاب کنید. فناوری‌های بکار رفته در این محصولات باعث شده که شما بتوانید انواع برنامه‌های پخت را برای انواع غذاها در دسترس داشته باشید.

برخی از قابلیت‌های فر ایستاده و آون‌توسترها و تکنوهاوس

فن کانوکشون

فن کانــوکشن در آون توسترهای تکنوهاوس

برای یکنواخت‌سازی دمای داخل دستگاه از فن کانوکشن استفاده می‌شود. همچنین این آپشن باعث کاهش رطوبت دمای داخل فر می‌شود که لایه بیرونی غذا ها را ترد می‌کند و داخل آن را نرم نگه می‌دارد. با فن کانوکشن کیفیت و  پخت غذای یکنواخت‌تری حاصل می‌شود.

سنسور ایمنی آون توستر

سنسور ایمنی

در هنگام استفاده از فر برقی ایستاده و آون توسترهای تکنوهاوس، سنسور ایمنی با قطع کردن جریان برق در المنت‌ها باعث می‌شود که دمای داخل فر در حد متعادل باقی بماند و به دستگاه و به خصوص برد آن آسیبی نرسد.

شلف گردان

شلف گردان

برای راحتی بیشتر استفاده از آون‌توستر و فر برقی ایستاده، یک شلف گردان برای این دستگاه‌ها تعبیه شده است تا شما به راحتی بتوانید مواد غذایی را داخل آون توستر و فر برقی قرارداد دهید و بردارید. شلف گردان روی یک پایه و به راحتی به سمت داخل و بیرون فر می‌چرخد. شلف گردان دسترسی شما به غذا را در هر زمان از پخت آسان می‌کند.

لعاب آسان تمییز شونده

لعاب آسان تمیز شونده

سطوح داخلی آون توستر و فر ایستاده تکنوهاوس با لعاب آسان تمیز شونده پوشش داده شده است که باعث می شود، نظافت بسیار آسانتری داشته باشند. شما می توانید حتی بدون استفاده از مواد شوینده و با استفاده از پارچه‌ای مرطوب، به راحتی نظافت داخل دستگاه را انجام دهید. چربی و تکه‌های غذا به شرطی که زمان زیادی نگذشته باشد، به آسانی و سادگی تمیز می‌شوند.

فر ایستاده (رومیزی) تکنوهاوس

فر ایستاده تکنوهاوس

در هر فضایی از آشپزخانه، بدون نیاز به تغییر و طراحی کابینت ها، یک فر تمام برقی با امکانات و آپشن‌های کامل برای پخت انواع غذا‌ها را داشته باشید. با طراحی خلاقانه و ابعاد بهینه فر ایستاده تکنوهاوس، شما می توانید آن را بر روی اپن و کابینت آشپزخانه قرار دهید. با ۸ حالت پخت فر ایستاده تکنوهاوس همچنین می‌توانید انواع کیک، شیرینی، پیتزا، مرغ، ماهی، استیک و سایر غذاها را با نتیجه دلخواه‌تان بپزید.

فر برقی رومیزی تکنوهاوس مدل OT50-TOP-N613
نزدیک

فر برقی رومیزی تکنوهاوس مدل OT50-TOP-N613

فر برقی رومیزی تکنوهاوس مدل OT50-TOP-N613 فر برقی رومیزی تکنوهاوس مدل OT50-TOP-N613 محصول انحصاری شرکت تکنوهاوس است. این فربرقی با
فربرقی تکنوهاوس مدل EFO TOP STAND 46
نزدیک

فربرقی تکنوهاوس مدل EFO-TOP STAND 46

فربرقی تکنوهاوس مدل EFO-TOP STAND 46 فربرقی تکنوهاوس مدل EFO-TOP STAND 46 فربرقی مدل EFO TOP STAND 46 محصول انحصاری
آون توستر تکنوهاوس

آون توستر تکنوهاوس

آون توسترهای تکنوهاوس لوازمی با ابعاد بهینه  ولی بسیار کارا  هستند. شما می‌توانید انواع کاربری‌ها را از جمله گرم گردن کردن غذا تا پخت مرغ بریان و شیرینی را از آون توسترهای تکنوهاوس انتظار داشته باشید. . مدل OT42-Top-N611 مجهز به فن کانوکشن است تا شما بتوانید پخت یکنواخت‌تر و نتیجه مطلوب‌تری ار پخت غذا داشته باشید. آون توسترهای تکنو هاوس مجهز به سیخ جوجه گردان، سینی غذا، شلف استیک پزی و شلف گردان است. درب این دستگاه دارای شیشه ی دوجداره  است که علاوه بر جلوگیری از داغ شدن بیش از حد شیشه خارجی، از اتلاف انرژی نیز جلوگیری می‌کند.
آون توستر تکنوهاوس مدل OT42-Top-N610
نزدیک

آون توستر تکنوهاوس مدل OT42-Top-N610

آون توستر تکنوهاوس مدل OT42-Top-N610 آون توستر تکنوهاوس مدل OT42-Top-N610 آون توستر مدل OT42-Top-N610 از محصولات شرکت تکنوهاوس است. این
آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل OT42-Top-N611
نزدیک

آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل OT42-Top-N611

آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل OT42-Top-N611 آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل OT42-Top-N611 آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل
آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل OT42-Top-N614
نزدیک

آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل OT42-Top-N614

آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل OT42-Top-N614 آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل OT42-Top-N614 این محصول با گنجایش ۴۲ لیتر
آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل OT45-Top-K612
نزدیک

آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل OT45-Top-K612

آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل OT45-Top-K612 آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل OT45-Top-K612 آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل