Slide ظرفشویی تکنوهاوس

ماشین ظرفشویی‌‌های تکنو‌هاوس

 

ماشین ظرفشویی‌های تکنوهاوس با فناوری نوین، ۳ بازوی آبپاش و سبد اضافه، شستشوی کاملی برای حجم زیادی از ظروف به اندازه ۱۵ نفر را فراهم می‌کنند. وجود برنامه‌های شستشوی مختلف ماشین‌ ظرفشویی‌‌های تکنو‌هاوس، این امکان را به شما می‌دهد که از لحاظ زمانبندی، نوع شستشو و حجم ظروفی که وجود دارد، بهترین گزینه‌ها را انتخاب کنید. همچنین ماشین ظرفشویی‌های تکنو‌هاوس دارای برنامه شستشوی مخصوص ظروف حساس هستند.

ماشین ظرفشویی مدل TDW-157

ماشین ظرفشویی مدل TDW-157 جدیدترین مدل ماشین ظرفشویی‌های تکنوهاوس است. در این مدل با بهره گیری از فناوری جدید بکار رفته در بخش سیستم آب‌پاشی، برنامه‌های شستشویی نظیر شستشوی میوه و سبزیجات و برنامه شستشوی ظروف خیلی خیلی کثیف نیز گنجانده شده است. برنامه شستشوی ظروف خیلی خیلی کثیف همانطور که از اسمش پیداست، برای ظروفی که چسبندگی زیادی با مواد غذایی پیدا کرده‌اند و به‌ سختی تمییز می‌شوند، طراحی شده است.

از دیگر امکانات مهمی که این مدل ظرفشویی در اختیار شما قرار می‌دهد، برنامه خشک کن اضافه است که ظروف را کاملا خشک می‌کند و شما می‌توانید بلافاصله بعد از پایان برنامه شستشو از ظروف استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این ماشین ظرفشویی برنامه شستشوی نیمه طبقه است. نحوه عملکرد این سیستم به‌گونه‌ای است که پس از فعال سازی دستگاه، شستشو را تنها در سبد بالا و یا تنها در سبد پایین متمرکز می‌کند. به این ترتیب مدت زمان شستشو و از سوی دیگر مصرف انرژی و مواد شوینده کاهش پیدا می‌کند.

ماشین ظرفشویی تکنو هاوس
ماشین ظرفشویی تکنوهاوس مدل TDW-153
نزدیک

ماشین ظرفشویی تکنوهاوس مدل TDW-153

ماشین ظرفشویی تکنوهاوس مدل TDW-153 ماشین ظرفشویی تکنوهاوس مدل TDW-153   ماشین ظرفشویی تکنوهاوس مدل TDW-153 یکی از محصولات شرکت
ماشین ظرفشویی تکنوهاوس مدل TDW-157
نزدیک

ماشین ظرفشویی تکنوهاوس مدل TDW-157

ماشین ظرفشویی تکنوهاوس مدل TDW-157 ماشین ظرفشویی تکنوهاوس مدل TDW-157 ماشین ظرفشویی مدل TDW-157 یکی از محصولات شرکت تکنوهاوس است.