داستان تکنوهاوس

 

به دنیای برند تکنو‌هاوس خوش آمدید، دنیایی که ما به تک تک مشتریان احترام می‌گذاریم و برایمان ارزشمند هستند. از ۵ سال پیش که تکنو‌هاوس توسط هلدینگ RGA پایه ریزی شده است، یکی از اصولی که ما را در مسیر پیشرفت‌مان راهنمایی کرده، این بوده است که

“کار درست و اخلاقی را انجام دهیم”

ما برای کارمندان، مشتریان، جامعه و تعالی همه ذینفعان ارزش قائل هستیم. اشتیاق، اخلاق کاری و نوآوری‌های تغییر دهنده زندگی را در تکنو‌هاوس گرد هم آورده‌ایم تا لحظاتی با کیفیت در خانه را برای مشتریان برند تکنو‌هاوس خلق کنیم. این اصول پایه پیشرفت و توسعه ما بوده است و آینده تکنو هاوس را می‌سازد. ما توانسته‌ایم در بازار چندین کشور اروپایی و آسیایی محصولات خود را ارائه دهیم.
اولین تولید برند تکنو‌هاوس ۱۰۰ دستگاه اجاق گاز بود و یک سال بعد یخچال را تولید کردیم، سپس ماشین لباسشویی، اجاق رومیزی، هود، فر توکار و مینی آون را در بازار عرضه کردیم. اخیرا نیز محصولات جدیدی مثل ماشین ظرفشویی، انواع غذاسازها و آبمیوه‌گیری، فر برقی ایستاده را نیز عرضه شده است. در آینده نزدیک نیز سبد محصولات تکنو‌هاوس با تلویزیون، جاروبرقی، انواع اسپیکر و سینمای خانگی توسعه خواهد یافت.

محصولات تکنوهاوس ساخت کجا است؟

 

محصولات تکنو‌هاوس ساخت بهترین خطوط تولید کارخانه‌های اروپا، خاورمیانه و آسیای شرقی هستند. فرآیندهای کنترل کیفیت سختگیرانه، همکاری با بهترین تامین‌کنندگان برای تامین قطعات اولیه در کنار نوآوری و خلاقیت تیم تحقیق و توسعه تکنو‌هاوس، باعث شده است تا ارائه کالاهایی با طول عمر بالا، کیفیت برتر، عملکرد بهتر و ایجاد راحتی بیشتر برای مشتریان‌مان تضمین شده باشد.

ارزش‌های بنیادی تکنوهاوس

نوآوری برای زندگی مدرن

ما محصولات‌مان را نوآورانه و در چارچوب ساده بودن برای سبک‌های زندگی مدرن در جهان طراحی می‌کنیم.

کیفیت پایدار

ما می خواهیم کالاهای‌مان برای مشتریان‌مان ماندگار باشد. بنابراین سعی می‌کنیم محصولات‌مان در زمان‌های طولانی استفاده، کیفیت کارکردی را حفظ کند.

خدمات جامع پس از فروش پیشرو

ما در سراسر ایران خدمات پس از فروش پیشرو و مطمئن را به مشتریان و مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهیم تا به‌طور کامل از حقوق آنها محافظت کنیم. ما برای این کار با بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گارانتی همکاری می‌کنیم تا خریداران ما حس اطمینان مضاعفی را از خرید خود داشته باشند و در صورت بروز مشکلات احتمالی بتوانند به بهترین نحوه ممکن، خدمات پس از فروش را دریافت کنند. 

هوشمندی

تکنوهاوس برندی برای سبک زندگی مدرن است و استفاده از ابزار و وسایل هوشمند جزیی از سبک زندگی نوین است. لذا ما لوازم خانه و آشپزخانه هوشمند را تولید می‌کنیم و به مشتریان‌مان می‌آموزیم چگونه برای راحتری زندگی خود از آن بهره ببرند.

چرا تکنوهاوس

آخرین فن آوری ها

در تامین و ساخت قطعات اولیه محصولاتمان سعی داریم تا از آخرین و بهترین فن آوری های موجود برای هر محصول استفاده کنیم. این فن آوری ها در کنار خلاقیت و نوآوری برای محصولاتمان بهترین عملکردها را ممکن می سازد.

ایده های خلاقانه برای ایجاد بهترین عملکردها

ما همیشه در طراحی محصولات خود به دنبال آن هستیم تا بهترین عملکردها از محصول بدست آید. ما همواره در تلاشیم تا با ایجاد آپشن‌های خلاقانه درمحصولات تکنوهاوس، راحتی در استفاده و ایجاد نتایج بهتر در استفاده از محصولات بدست آید.

بهره گیری از بهترین خطوط تولید

تمامی محصولات در تکنوهاوس در بهترین خطوط تولید در اروپا، آسیای شرقی و خاورمیانه تولید می شود. ما فرآیندهای کنترل کیفیت سخت گیرانه‌ای را اعمال می‌کنیم تا خروجی خطوط تولید دارای کمترین نقص و عیب باشد.

خدمات پس از فروش کامل

ارائه محصولات تکنوهاوس در بازار همراه با هماهنگی و آموزش کامل نمایندگان خدمات پس از فروش است. ما همیشه سعی می‌کنیم تا با افراد توانمند، حرفه‌ای و مشتری‌مدار را برای انجام امور خدمات پس از فروش همکاری کنیم.