Slide Main-Banner

ما برای شما بهترین تکنولوژی ها، ایده ‌های خلاقانه و نوآوری را  همراه با کیفیت پایدار در لوازم خانگی فراهم می کنیم.

چرا که اعتقاد داریم: انتخاب شما هوشمندانه است.

محصولات لوازم خانگی تکنو هاوس

ماشین لباسشویی

لباسشویی تکنو هاوس

ماشین های لباسشویی تکنوهاوس با تکنولوژی موتورهای شرکت Writs آلمان دارای توان مصرف ++A و کاملا کم صدا است. این موتورها دور خشک کن ۱۵۰۰ دور در دقیقه را برای لباسشوئی ایجاد می کند. همچنین برنامه‌های متفاوت و انعطاف پذیر شستشو، استفاده بهینه از مواد شوینده، دارا بودن حالت ضد چروک، پنل دیجیتال با کاربری آسان از ویژگی‌های برجسته لباسشویی‌های تکنو هاوس است.

یخچال و فریزر

یخچال فریزر تکنو هاوس

از یخچال فریزهای کوچک تا یخچال فریزرهای بزرگ و ساید بای ساید، با کمپرسورهای پیشرفته ساخت کمپانی سنسی ایتالیا که باعث می شود مواد غذایی با مصرف انرژی کمتر با تازگی بیشتری و مدت زمان طولانی تر در یخچال نکهداری شود. در یخچالهای تکنو پلیمرهای با کفیت برای ساخت قفسه ها و سبدهای یخچال، ورقه‌های با کیفیت استیل برای ساخت بدنه دستگاه بکار رفته است تا یک عمر از یخچال فریزهای تکنوهاوس بدون دغدغه استفاده کنید.

ماشین ظرفشوئی

ماشین ظرفشویی تکنو هاوس

ماشین ظرفشویی‌های تکنو هاوس با فناوری نوین، ۳ بازوی آبپاش و سبد اضافه، شستشوی کاملی برای حجم زیادی از ظروف تا به اندازه ۱۵ نفر را فراهم می کند. با برنامه های شستشوی مختلفی که لباسوشی‌های تکنو هاوس دارد، شما می توانید از لحاظ زمانبندی، نوع شستشو و حجم ظروفی که وجود دارد بهترین گزینه ها را انتخاب کنید. همچنین ماشین ظزفشویی های تکنو هاس دارای حالتی از برنامه های شستشو است که مخصوص ظروف حساس است.

آون توستر و فر ایستاده

فر ایستاده/رومیزی تکنو هاوس

فرایستاده و آون توسترهای تکنوهاوس برای آشپزخانه های کوچک و متوسط و محل کار ا طراحی شده است تا شما بتوانید بهترین گزینه را با توجه به شرایط خودتان انتخاب کنید. فناوریهای بکار رفته دراین محصولات باعث شده که شما بتوانید انواع برنامه های پخت برای انواع غذا ها و کاربری ها در دسترس داشته باشید.

اجاق گاز صفحه ای

اجاق رومیزی

اجاق‌گازهای صفحه ای و مبله تکنو هاوس به فول ترموکوپل مجهز هستند تا به حفظ ایمنی دستگاه و کنترل آن کمک بیشتری شود. داشتن فندک مکانیکی، ولوم های با کیفیت و بدنه چدنی یا شیشه سکوریت های بسیار مقاوم، توان حرارتی بسیار بالا کیفیت پایدار و کاملی برای یک عمر استفاده از یک اجاق گار فراهم می کند. همچنین اجاق گازهای مبله به فرهای گازی با شیشه های دوجدار و سپر حرارت گیر مجهز هستند.

غذاساز و آبمیوه گیری

آب میوه گیری تکنوهاوس

در چندکاره (غذاساز) تکنو هاوس نوآوری را با موتورهای پیشرفته و قدرتمند ساخت کمپانی بی اچ اس آلمان در هم آمیختیم تا شما بتوانید از یک محصول بیشترین استفاده را داشته باشید. ظروف مربوط به این دستگاه‌ها از پلاستیک بسیار با کیفیت شفاف و نشکن هستند. دیسک‌های رنده، خرد کن و برش‌زن های متنوع دارای تیغه‌ی از جنس استیل ضدزنگ است و هرچیزی را خرد و ریز می‌کند. مدلهای مختلف چندکاره ها کارکردهای متفاوتی بر اساس نیاز شما دارند.

فر توکار

فر تکنو هاوس

تکنو هاوس انواع مدل فرهای توکار دو نوع فر برق و گاز و فر تمام برقی را دارد. تا شما بتوانید بهترین گزینه را با توجه به شرایط خودتان انتخاب کنید. فناوریهای بکار رفته در فرها باعث شده که شما بتوانید انواع برنامه های پخت برای انواع غذا ها و کاربری ها در دسترس داشته باشید.

اجاق گاز مبله

اجاق گاز فردار تکنوهاوس

اجاق‌گازهای صفحه ای و مبله تکنو هاوس به فول ترموکوپل مجهز هستند تا به حفظ ایمنی دستگاه و کنترل آن کمک بیشتری شود. داشتن فندک مکانیکی، ولوم های با کیفیت و بدنه چدنی یا شیشه سکوریت های بسیار مقاوم، توان حرارتی بسیار بالا کیفیت پایدار و کاملی برای یک عمر استفاده از یک اجاق گار فراهم می کند. همچنین اجاق گازهای مبله به فرهای گازی با شیشه های دوجدار و سپر حرارت گیر مجهز هستند.

هود

هود تکنوهاوس

با هودهای تکنو هاوس همراه با حذف دود و بو، طراحی شیک و مدرن به آشپزخانه منزل اضافه می شود. هودهای تکنوهاوس دارای نمای شیشه ای زیبا و بدنه فولادی ضد زنگ است و با مکش قوی دود و بخار آشپزخانه شما را به دام می‌اندازد. فیلترهای آلومینیومی سه لایه  به کار رفته به عنوان چربی گیر عمل می‌کنند و قابل شستشو نیز هستند. چراغ های LED روشن موجود در هنگام آشپزی دید را فراهم و کنترل‌های دیجیتالی لمسی، استفاده از هود را آسان می کند.

آخرین محصولات

ماشین ظرفشویی تکنوهاوس مدل TDW-157

ماشین ظرفشویی تکنوهاوس مدل TDW-157 ماشین ظرفشویی تکنوهاوس مدل TDW-157 امروزه پیشرفت تکنولوژی باعث شده ، تمامی کارهای روزمره ما

فربرقی تکنوهاوس مدل EFO TOP STAND 46B

فربرقی تکنوهاوس مدل EFO TOP STAND 46B فربرقی تکنوهاوس مدل EFO TOP STAND 46B در هر فضایی از آشپزخانه، بدون

فربرقی تکنوهاوس مدل EFO TOP STAND 46W

فربرقی تکنوهاوس مدل EFO TOP STAND 46W فربرقی تکنوهاوس مدل EFO TOP STAND 46W در هر فضایی از آشپزخانه، بدون

هود توکار تکنوهاوس مدل TKH-280

هود توکار تکنوهاوس مدل TKH-280 هود توکار تکنوهاوس مدل TKH-280 هود تکنوهاوس محصولی زیبا و کاربردی از این شرکت داخلی

هود توکار تکنوهاوس مدل TKH-270

هود توکار تکنوهاوس مدل TKH-270 هود توکار تکنوهاوس مدل TKH-270 هود تکنوهاوس محصولی زیبا و کاربردی از این شرکت داخلی

هود توکار تکنوهاوس مدل TKH-290

هود توکار تکنوهاوس مدل TKH-290 هود توکار تکنوهاوس مدل TKH-290 هود تکنوهاوس محصولی زیبا و کاربردی از این شرکت داخلی

هود تکنوهاوس مدل TKH260 B

هود تکنوهاوس مدل TKH260 B هود تکنوهاوس مدل TKH260 B هود تکنوهاوس محصولی زیبا و کاربردی از این شرکت داخلی است.

اجاق گاز رومیزی تکنوهاوس مدل TPS-808 W

اجاق گاز رومیزی تکنوهاوس مدل TPS-808 W اجاق گاز رومیزی تکنوهاوس مدل TPS-808 W اجاق گاز رومیزی تکنوهاوس مدل TPS-808

اجاق گاز رومیزی تکنوهاوس مدل TPS-807 G

اجاق گاز رومیزی تکنوهاوس مدل TPS-807 G اجاق گاز رومیزی تکنوهاوس مدل TPS-807 G اجاق گاز رومیزی تکنوهاوس مدل TPS-807

اجاق گاز رومیزی تکنوهاوس مدل TPS-800 S

اجاق گاز رومیزی تکنوهاوس مدل TPS-800 S اجاق گاز رومیزی تکنوهاوس مدل TPS-800 S اجاق رومیزی تکنوهاوس مدل TPS-800 S

آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل TOT_4218B

آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل TOT_4218B آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل TOT_4218B آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل

آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل TOT_4217T

آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل TOT_4217T آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل TOT_4217T آون توستر فن دار تکنوهاوس مدل